HAKKIMIZDA

Dünden Bugüne Tire Köftenin Değişmeyen Gerçek Lezzeti

İzmirin Tire ilçesinde 1952 yılından bu yana köftecilik yapan işletmemiz, Mustafa Karasu ve kardeşleri tarafından kurulmuş, Tirenin en eski şiş köftecilerindendir.

Tirenin sayılı işletmelerinden olan restoranımız kaliteden ödün vermeksizin, Tire halkına ve tüm Türkiyeye hizmet vermektedir.

Şirketimiz, Tire Şiş Köfte sektöründe kısa sürede ulaştığı eşsiz lezzet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sayesinde damak zevkine hitap eden herkesin vazgeçilmez durağı haline gelmiştir. Özellikle 2005 yılından sonra Tire Şiş Köfteye olan rağbetin artması ile benzerlerinden kolaylıkla ayıran lezzeti sayesinde Hacıoğlu Şiş Köftenin şiş köftesinin ünü kısa sürede tüm Türkiyeye yayılmıştır.

width=410

Köftenin lezzeti bir yana burada tadabileceğiniz ve seveceğiniz lor peynirli karadut tatlısı da var. Ayrıca ön pişirmeden geçmiş ve dinlendirilmiş köfteleri kargo ile Türkiyenin her yerine 24 saat içerisinde ulaştırıyoruz. Bu ulaşım kolaylığı ve Tire Şiş Köftesinin hem çabuk hazırlanışı hem de lezzeti bakımından büyük et markalarının ürün listesinde yer almaktadır.

İşletmemiz daha çok kültür turizmi kapsamında Tireye gelen grupların, Tire Şiş Köfte yemek için rezervasyon yaptırdığı ve aynı anda 100 kişinin köfte yiyebileceği Tirenin en köklü işletmesidir.

Yurtdışından gelen turist grupları şehrimizin Salı günleri kurulan halk pazarına geldiklerinde restoranımıza mutlaka uğramaktadırlar. Tireye gelenlerin karadut reçeli, şurubu ve pekmezini bulabilecekleri sayılı işletmelerdeniz.

 

VİZYONUMUZ

Hacıoğlu Tire Şiş Köfte denildiğinde eşsiz lezzet, kalite, güven ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile özdeşleştirmek. Tüm dünyada Hacıoğlu Tire Şiş Köfteyi bilinir marka haline getirmek.

MİSYONUMUZ

Benzersiz lezzetinden ödün vermeden, ürün kalitesi, hijyen, sağlıklı beslenme ve insan sağlığı için hizmet etmeye devam edeceğiz. Tüm çalışanlarımızla birlikte bir takım ruhu içerisinde hareket ederek, tüketicilerimizin arzu, istek ve damak tatlarına uygun, her zaman güven duyacakları, üstün kaliteli ve lezzetli gıdalar en hijyenik ortamda üretmeye ve rakiplerimize kıyasla fark yaratmaya devam edeceğiz. Bu çalışma şekli ile müşterilerimize sürekli kazanç sağlayan bir şirket olacağız.